94. Истина рождается в спорах, но, когда страсти кипят, истина испаряется.

Южда Юлія Віталіївна

Аналіз реологічних кривих за допомогою генетичного алгоритму

Дипломна робота: 159 с., 11 табл., 17 рис., 18 посилань, 1 дод,.

Об’єкт дослідження: процес дослідження реологічних властивостей формувальних сумішей.

Предмет дослідження: алгоритм пошуку реологічних характеристик для реологічних моделей засобами програмування.

Мета роботи: автоматизація аналізу реологічних залежностей з використанням генетичного алгоритму та степеневого закону для розрахунку реологічних характеристик і моделей для дослідження формувальних сумішей.

Методи дослідження: методи реології; реологічна кібернетика; комп’ютерне моделювання; системний аналіз; генетичний алгоритм.

Одержані результати та їх новизна: використання створеного програмного забезпечення з використанням генетичного алгоритму спростить дослідження формувальних сумішей у галузі ливарного виробництва, що дозволить отримувати якісні виливки. Новизною є те, що розроблений додаток являє собою новітнє програмне забезпечення в галузі реології формувальних сумішей.

Прогнозовані припущення: результати дослідження можуть бути застосовані в науково-дослідних лабораторіях та на виробництві. В подальшому можливе удосконалення програмного забезпечення в напрямку впровадження штучного інтелекту для отримання більш точних результатів та одержання новітніх теоретичних і практичних результатів.

ФОРМУВАЛЬНІ СУМІШІ, РЕОЛОГІЯ, РЕОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ, ГЕНЕТИЧНИЙ АЛГОРИТМ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ