Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

33. Кто хочет работать – ищет средства, кто не хочет – причины. (С.П.Королев)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Погребняк Ігор Олександрович

Розроблення технологічного процесу виготовлення чавунних виливків із диференційованими властивостями методом лиття за моделями, що газифікуються

Магістерська дисертація: 156 с., 71 рис., 23 табл., 56 посилання.
Об’єкт дослідження – чавунні виливки «Вертикальна плита» та «Горизонтальна плита» із диференційованими структурою та властивостями виготовлені методом лиття за моделями, що газифікуються.
Предмет дослідження – технологічний процес виготовлення чавунних виливків із диференційованими структурою та властивостями методом лиття за моделями, що газифікуються.
Мета роботи – розроблення та дослідження технологічних особливостей процесу диференціації властивостей чавунних виливків, методом внутрішньоформового оброблення одного вхідного розплаву при литті за моделями, що газифікуються.
Методи дослідження – оброблення експериментів проводили стандарт-ними методами хімічного та термічного аналізу, металографічних досліджень, а також визначення твердості та мікротвердості чавуну у виливках.
Результати досліджень – досліджено технологічні особливості запропонованих процесів та розроблені режими лиття для стабільного виготовлення виливків з диференційованими структурою та властивостями з одного розплаву при литті за моделями, що газифікуються.
Ступінь впровадження – лабораторні випробування.
Область застосування – металургія, машинобудування тощо.
Прогнозні припущення щодо розвитку об’єкта дослідження – виготовлення виливків із робочою частиною зносостійкого білого чавуну та монтажною частиною з сірого або високоміцного чавуну, які призначені для роботи в умовах абразивного зношування.

БІЛИЙ ЧАВУН, СІРИЙ ЧАВУН, ВИСОКОМІЦНИЙ ЧАВУН, ВИЛИВКИ, СФЕРОЇДИЗУВАЛЬНЕ ТА ГРАФІТИЗУВАЛЬНЕ МОДИФІКУВАННЯ, ПІНОПОЛІСТИРОЛ, ГАЗИФІКОВАНІ МОДЕЛІ, ДИФЕРЕНЦІЙОВАНІ ВЛАСТИВОСТІ

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©