Не поучать, а усердно и прилежно учиться.

Цокота Євгеній Валерійович

Ливарний комплекс підприємства з виготовлення художньої і ювелірної продукції з розробленням технології виготовлення виливків

Магістерська дисертація: 117 стор., 32 табл., 50 рис., 4 додатки, 21 посилання.
Об’єкт проектування – ливарний комплекс підприємства з виготовлення художньої і ювелірної продукції з розробленням технології литих виробів.
Предмет проектування – розроблення технологічного процесу виготовлення виливків, організація виробничих відділень ливарного комплексу та впровадження адитивних технологій.
Результати проектування – розроблення технології виготовлення художної статуетки та ювелірного виробу із організацією виробничих процесів лиття за моделями, що витоплюються у ливарній індукційній машині при використанням гіпсо-кристобалітних сумішей та технологій тривимірного моделювання та прототипування.
Результати проектування можуть бути рекомендовані при виготовленні дрібних художніх виливків із сплавів на основі кольорових металів декоративного призначення та при виготовленні ювелірнихвиробів в умовах дрібного і серійного виробництва.
У магістерській дисертації проведено розрахунки з організаційно- економічної частини та приведено основні заходи з охорони праці та безпеки в надзвичайній ситуації із забезпеченням належних умов праці.

ХУДОЖНЄ ЛИТТЯ, ЮВЕЛІРНА ПРОДУКЦІЯ, КОШТОВНІ МЕТАЛИ, ІНДУКЦІЙНА ЛИВАРНА МАШИНА, АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ГІПСО- КРИСТАБОЛІТНІ СУМІШІ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ