Не оспаривать ничьих мнений.

Візіренко Максим Вікторович

Ливарний комплекс машинобудівного заводу з розробленням технологій виготовлення виливків

Дипломний проект: 110 стор., 38 табл., 15 рис., 2 додатки.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення деталей із залізо-вуглецевих сплавів «Кронштейн торсіона БТР-3ДА» та «Кришка підшипника червяка редуктора лебідки» масою 2,5 кг та 22 кг відповідно, литтям у разові піщані форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація ливарного цеху; розроблення і обґрунтування.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування ливарного цеху та устатковання.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) виливків із залізо-вуглецевих сплавів в умовах серійного виробництва.

Галузь використання - машинобудування.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників.

ВИЛИВОК, ЧАВУН, СТАЛЬ, ІНДУКЦІЙНА ПІЧ, КРИШКА ПІДШИПНИКА ЧЕРВЯКА РЕДУКТОРА ЛЕБІДКИ, КРОНШТЕЙН ТОРСІОНА БТР-3ДА,ЛИТТЯ ЗА ВИТОПЛЮВАНИМИ МОДЕЛЯМИ, ПРЕС-ФОРМА, СОБІВАРТІСТЬ