20. Люди нуждаются в доверии, а не в предупреждениях.

Дорошенко Марії Григорівни

Технологія використання адитивних технологій при литті в разові керамічні форми

МАГІСТЕРСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ: 91 с., 15 табл., 34 рис., 21 посилань

Об’єкт дослідження – технологія використання адитивних технологій при литті в разові керамічні форми.

Предмет дослідження – моделі отримані 3Д-друком з матеріалу SmaryCastPla.

Мета дослідження – впровадження технологій 3Д-друку в ливарне виробництво.

Методика дослідження – розроблено нову методику отримання виливків з використанням адитивних технологій.

Результати досліджень – визначено найоптимальнішу умови виготовлення виливків 3Д-друку .

Галузь використання – машинобудування, літакобудування та інші галузі промислового машинобудування.

Ступінь впровадження – апробовано зразки в лабораторних умовах.

Прогнозні припущення – по завершенню досліджень і налагодженню технологічних процесів результати роботи можуть бути впроваджені у виробництво .

3Д-ДРУК, SMARTASTPLA, ШАР ДРУКУ, КЕРАМІЧНІ ФОРМИ, ОБОЛОНКИ, АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС