172. Трудолюбивая пчела умеет собрать мёд и с горьких цветов. (Богданович)

Мельничука Костянтина Івановича

Ливарний комплекс художнього заводу та тахнологія виготовлення виливків

Дипломний проект: 117 с., 4 рис., 34 табл., 14 літературних посилань.

Об’єкт    проекту - ливарний      цех художнього заводу з розробкою технології виготовлення виливків.

Предмет   проектування       -    розроблення   технологічного   процесу виготовлення виливків, організація виробничих відділень ливарного цеху.

Результати проектування - у проекті, проектується ливарний цех потужності 342 тонн придатних виливків у рік з латуні марки Л90, Л85, Л80. а також розробляється технологічний процес виготовлення виливків «Дзвін» та «Кришка підсвічника42».

Ведденя сучасного устаткування забезпечить покращення роботу ливарного цеху та збільшить продуктивність праці.

У магістерській дисертації зроблено основні розрахунки з охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях із забезпеченням належних умов праці та організаційно - економічна частина .

ХУДОЖНІЙ ВИЛИВОК, ІНДУКЦІЙНА ПІЧ , ЛАТУНЬ, ІННЕРЦІЙНА ВИБИВНА ГРАТКА , СОБІВАРТІСТЬ