28. Смелый убежит, но не уступит.

Баннікова Єлизавета Сергіївна

Технологічний процес виробництва виливка «Кронштейн» та організація роботи плавильного відділення ливарного цеху

Дипломний проект: 79 стор., 7 рис., 20 табл., 10 посилань.

В проекті проектується плавильне відділення ливарного цеху потужності 500 тонн придатних виливків за рік із сталі марок 20Л, 25Л та 35Л.

Розробляється технологічний процес виготовлення виливка «Кронштейн» із сталі 35Л (ДСТУ 8781:2018) масою 0,9 кг литтям за моделями що витоплюється.

Результати проектування – розроблена технологія, виконано технічне планування плавильного відділення та ливарного устаткування.

При проектуванні підприємства необхідно забезпечити його високий технічний рівень та економічну ефективність, максимально використовуючи досягнення науки і техніки. При проектуванні даного відділення орієнтувалися на правила та рекомендації щодо проектування і будування, користувалися каталогами типових проектів, чинними нормативами та керівними нормативними документами з ливарного виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

ПЛАВИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, КРОНШТЕЙН, ПРЕС-ФОРМА, КОНТЕЙНЕР У СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ, ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ, ІНДУКЦІЙНА ТИГЕЛЬНА ПІЧ ІСТ-0,16