Говорить лишь тогда, когда нельзя более молчать.

Живцов Віктор Анатолійович

Технологічний процес виготовлення виливка «Опора вала хвилевідбивача» та організація роботи відділення фінішних операцій

Дипломний проект: 86  стор.;11 рис.; 21 табл.; 13  посилань.

Об’єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка з вуглецевої сталі 35Л «Опора вала хвилевідбивача» масою 46 кг у разові піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи відділення фінішних операцій.

Результати проектування – розроблено технологію ливарної форми для заданого виливка, виконано технічне планування відділення фінішних операцій та розрахунок одиниці ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження на підприємство ДП «КБТЗ» в м. Києві, а також на ливарних підприємствах х подібним характером виробництва.

Галузь використання – підприємства, що базуються на виготовленні деталей для танків та бронетранспортерів.

ВІДДІЛЕННЯ ФІНІШНИХ ОПЕРАЦІЙ, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, ФОРМА  ЛИВАРНА, ДРОБОМЕТНИЙ БАРАБАН, ОПОРА ВАЛА ХВИЛЕВІДБИВАЧА,  ПОРІВНЯЛЬНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ