151. Новое – это хорошо забытое старое.

Згоранець Олег Васильович

Технологічний процес виробництва виливка «Корпус гранулятора" та організація роботи формувального відділення ливарного цеху

Дипломний проект: 98 стор., 28 табл., 13 рис., 17 посилань.

Об'єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка з вуглецевої сталі «Корпус гранулятора» масою 244,7 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи формувального відділення ливарного цеху.

Результати проектування – розроблено технологію ливарної форми для заданого виливка,  виконано технічне планування формувального відділення та розрахунок одиниці ливарного устаткування.

Результати проектування – можуть бути рекомендовані для впровадження на підприємство ТДВ «Булат» смт. Микулинці,  а також на ливарних підприємствах з подібним характером виробництва.

Галузь використання – підприємства сільсько-господарського машинобудування, військово-промислового комплексу тощо.

КОРПУС ГРАНУЛЯТОРА, СТРУШУВАЛЬНО-ПРЕСОВА МАШИНА, ФОРМА ЛИВАРНА, СУМІШ ФОРМУВАЛЬНА, КРЕМНІЙОРГАНІЧНИЙ ЗВ’ЯЗУЮВАЛЬНИЙ КОМПОНЕНТ, ПЛИТА МОДЕЛЬНА, ФОРМУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ