142. Упрямство – достоинство ослов.

Кирилков Роман Володимирович

Технологічний процес виготовлення виливка «Зірочка» та організація роботи сумішоприготувального відділення

Дипломний проект: 86  стор.;11 рис.; 27 табл.; 15  посилань.

Об’єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка з чавуну СЧ25 «Зірочка» масою 42 кг у разові піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи відділення фінішних операцій.

Результати проектування – розроблено технологію ливарної форми для заданого виливка, виконано технічне планування відділення фінішних операцій та розрахунок одиниці ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження на підприємство  «Вишнівський ливарно-ковальский завод» в м. Вишневому, а також на ливарних підприємствах х подібним характером виробництва.

Галузь використання – підприємства, що базуються на виготовленні деталей для ракет та їх комплектуючих

СУМІШОПРИГОТУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ,  МОДЕЛЬНА ПЛИТА, ФОРМА ЛИВАРНА, КОТКОВИЙ ЗМІШУВАЧ, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, ПОРІВНЯЛЬНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ