137. Хочешь приобрести – отдай‼

Сидоренко Андрій Сергійович

Розроблення технологічного процесу виготовлення виливка “Медаль” та організація роботи плавильного відділення ливарного цеху

Дипломний проект: 103 стор., 20 рис., 21 табл., 27 посилань.

В проекті проектується плавильне відділення ливарного цеху потужністю 5,5 тонн придатних виливків за рік зі сплаву на основі срібла СрМ925.

Розробляється технологічний процес виготовлення виливка «Медаль»зі сплаву на основі срібла СрМ925 (ГОСТ 30649-99) масою 0,026 кг литтям за моделями, що витоплюються.

Результати проектування – розроблена технологія виготовлення виливка «Медаль», виконано технічне планування плавильного відділення ливарного цеху та ливарного устатковування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виготовленні ювелірної продукції із сплавів на основі срібла в умовах серійного виробництва.  У дипломному проекті проведено основні розрахунки з організаційно-економічних чинників та приведені основні заходи з охорони праці та безпеки в надзвичайній ситуації із забезпеченням належних умов праці.

ПЛАВИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, ЮВЕЛІРНА ПРОДУКЦІЯ, ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ, ВАКУУМНА ІНДУКЦІЙНА ЛИВАРНА МАШИНА, АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ГІПСО-КРИСТОБАЛІТНІ СУМІШІ, ПРЕС-ФОРМА, ФОРМА-МОНОЛІТ