150. И прежде, чем советоваться с прихотью, посоветуйтесь со своим кошельком. (Б.Франклин)

Бичков Владислав Андрійович

Технологічний процес виготовлення виливка «Корпус редуктора та організація роботи формувального відділення»

Дипломнийпроект: 114 стор., 32 табл., 16 посилань та 2додатки.

Мета дипломного проекту – розроблення технологічного процесу виготовлення виливка «Корпус редуктора» та проектування формувального відділення потужністю 4000 тон придатних виливків за рік.

Об’єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка зі чавуна СЧ15 «Корпус редуктора» масою 10,2 кг литтям у разові піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи формувального відділення

Галузь використання – машинобудування, тощо.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження на підприємство ТДВ «Булат» в смт Микулинці Тернопільської області, а також на ливарних підприємствах з подібним характером виробництва.

Результати – розроблено технологію виготовлення виливка «Корпус редуктора» литтям у разові піщано-глинясті форми (ПГФ), також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ВИЛИВОК, ЧАВУН, ФОРМА, ФОРМУВАЛЬНА СУМІШ, ОПОКА, ФОРМУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ, ІНЕРЦІЙНА ГРАДКА