85. Организовать – это значит сначала оценить возможность, а уже потом ставить задачу.

Шановні випускники шкіл, ВПУ, технікумів, коледжів!

На базі кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» функціонує консультаційно-методичний пункт «Вступна компанія -2017».

Консультаційно-методичний пункт «Вступна компанія -2017» надає наступні види послуг (безкоштовно):

1. Допомога в оформленні електронного та паперового заяв для вступників на базі повної середньої освіти за результатами ЗНО;

2. Кваліфікована консультація у виборі спеціальності та напряму навчання;

3. Підготовка до вступних іспитів випускників бакалаврату ВНЗ України бажаючих продовжувати навчання в НТУУ КПІ на кваліфікацію спеціаліста та магістра;

4. Підготовка до вступних іспитів для абітурієнтів із зони АТО;

5. Кваліфікована юридична допомога і консультація.

Затребувані спеціальності та спеціалізації, що дозволяють бути успішною людиною та мати гарантовану роботу!

Європейська освіта, що отримується за рахунок державного бюджету!

Можливість отримання двох дипломів (Технічного й економічного профілю)!

Можливість отримання освіти в Німеччині в університеті Отто-фон-Геріке, м. Магдебург!

Спільний факультет

Реєстрація абітурієнтів в інформаційному середовищі НТУУ "КПІ"