Держбюджетна тема № 2851 | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitterGoogle+

31. Научись слушать и ты сможешь извлечь пользу даже из тех, кто говорит плохо. (Плутарх)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Держбюджетна тема № 2851

УДК 621. 745. 55

№ держреєстрації 0109U000571

Код КВНТДІ 1.2 11.16.04

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОГНОЗУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ РОЗПЛАВІВ І СТРУКТУРИ МЕТАЛУ ВИЛИВКІВ ДЛЯ РОБОТИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

(№28511)

 

РЕФЕРАТ

Звіт про НДР: 164 с., 94 рис., 23 табл., 4 додатки, 23 посилання

Об’єкт дослідження – Процеси розроблення нових високолегованих сплавів для роботи в екстремальних умовах і впровадження у виробництво методології прогнозування властивостей розплаву та структури металу у виливках із високолегованих сплавів на основі заліза.

Мета роботи – Розроблення нових сплавів з високим вмістом хрому для роботи в екстремальних умовах і методології прогнозування якості розплаву за результатами першого хімічного аналізу, структури та властивостей металу у виливках, технологій їх виплавляння та виготовлення виливків різних маси, геометрії, габаритних розмірів і товщини стінок залежно від властивостей ливарної форми.

Методи дослідження – У роботі використано сучасні методики визначення ливарних і механічних властивостей сплавів, їх структури, контролю параметрів технологічних процесів виплавляння та оброблення результатів досліджень.

Результати НДР – Розроблено новітні жаростійкі й зносостійкі сплави, установлено оптимальні співвідношення хімічних елементів залежно від конкретних умов експлуатації литих деталей в екстремальних умовах та технологічні процеси виробництва виливків, створено бази даних для прогнозування властивостей сплавів, розроблено й апробовано програмне забезпечення.

Ступінь впровадження – Програмне забезпечення апробовано в лабораторії промислового типу. Підтверджена перспективність його використання в промисловості під час виготовлення литих деталей для роботи в екстремальних умовах.

Галузі застосування – Теплоенергетика, металургія, хімічна галузь тощо.

Прогнозні припущення – Методологія є перспективною для виробництва високоякісних деталей відповідального та особливо відповідального призначення.

ЛИВАРНІ ВЛАСТИВОСТІ, СТРУКТУРА, ВИСОКОХРОМИСТІ СПЛАВИ, ЗНОСОСТІЙКИЙ ЧАВУН, ПРОГНОЗУВАННЯ, ТЕМПЕРАТУРА, РОЗПЛАВ,   ТЕХНОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ, ШИХТА, ЯКІСНИЙ ВИЛИВОК

Умови одержання звіту: за договором, 03056, м. Київ-56, просп. Перемоги, 37, науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©

Розробка: shevchuk.ua