Знать нужное, а не всё.

«День відкритих дверей» 16 грудня 2017 року з 9:00 до 16:00.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей»
16 грудня 2017 року з 9:00 до 16:00.

Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37)
В програмі заходу:
09:00 – Реєстрація учасників, (корп.1, 1-й поверх)
09:30 – 11:00 – Інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх)
10:00 – 10:45 – Екскурсія по КПІ і Державному політехнічному музею (збір біля центрального входу до корп. 1)
11:00 – 12:00 – Загальні збори у Великій фізичній аудиторії – інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році,
12:00 – 12:30 – Спілкування з представниками факультетів/інститутів  (корп.1, 1-й поверх)
12:30 – 15:00 – Кафедра запрошує бажаючих поринути у світ художнього та ювелірного мистецтва та відвідати музей художнього литва, відчути дух кузні справжніх інженерів-митців.

14:00 – 16:00 – Профорієнтаційне тестування (за попередньою реєстрацією. Збір біля центрального входу до корп. 1)

Ми сприяємо:

• отриманню знань, які цінуються закордонними роботодавцями;
  • досягненню успіхів на професійній діяльності;
  • працевлаштуванню із гідною заробітною платою.

Відповіді на всі свої запитання Ви знайдете завітавши до нас (корп. №9 ауд. 203).

Більш детальна інформація за телефонами:

• 050-546-06-83
  • 097-290-86-16
  • 093-647-18-48

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ, ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!!!

Графік захисту дипломних проектів

ГРАФІК
захисту дипломних проектів і робіт
освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст»
за спеціальністю 136 – Металургія
по кафедрі ливарного виробництва чорних та кольорових металів
на 2017 рік

Дата ПІБ студента Керівник проекту/роботи

19.12.2017

вівторок

Мурадов Євгеній Мугабільович к.т.н. доцент Кочешков А.С.
Псялига Тетяна Володимирівна д.т.н. проф. Верховлюк А.М.
Гордійчук Зінаїда Олександрівна к.т.н. доцент Шейко О.І.
Корчак Артур Вікторович к.т.н. доцент Лютий Р.В.
Кучеренко Павло Борисович к.т.н. доцент Лютий Р.В.
Оніщук Аліна Іванівна к.т.н. доцент Шейко О.І.
Яшан Олексій Олександрович к.т.н. доцент Федоров Г.Є.
Коритний Богдан Олександрович д.т.н. проф. Могилатенко В.Г.

четвер

Паска Олександр Миколайович к.т.н. доцент Самарай В.П.
Алексеєнко Юрій Олексійович к.т.н. доцент Самарай В.П.
Бойко Дмитро Володимирович к.т.н. доцент Сиропоршнєв Л.М.
Голіней Михайло Мирославович к.т.н. доцент Гурія І.М.
Губенко Станіслав Ігорович к.т.н. доцент Шейко О.І.
Петренко Владислав Володимирович к.т.н. доцент Лютий Р.В.
Фещук Олександр Васильович к.т.н. доцент Ямшинський М.М.
Бегічев Ілля Вікторович к.т.н. доцент Самарай В.П.

Гармонізація стандартів України зі стандартами ЄС (тренінг)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE запрошує на тренінги:

• Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні
  • Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні

НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ БЕЗКОШТОВНЕ!

Мета Ознайомлення слухачів з інструментами гармонізації стандартів України зі стандартами ЄС, а також отримання практичних навичок використання стандартів для успішного впровадження Європейських моделей бізнесу на власному підприємстві в Україні та ЄС.

А найголовніше: ви зрозумієте, що налагодити співпрацю з ЄС просто, якщо підприємці ознайомлені та використовують загальноприйняті європейські стандарти до розроблення продукції, бізнес процесів і корпоративних комунікацій, документації, якості продукції, технологій управління та міжнародної реклами.

Детальна інформація

Безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати»

Національним агентством спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Мета курсу: підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Запрошуємо до безкоштовного онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати».

Зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс можназа посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу, що відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів:

1. Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) - для студентів та аспірантів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за представленими спеціальностями
Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

2. Технічний Університет Дрездена (Німеччина) - для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching)
Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

3. Університет Кордоби (Іспанія) - для студентів та аспірантів (напрями - Environment, Chemistry, Physics, Information and communication technologies, Engineering, manufacturing)
Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями:
Тел.: (044) 456 36 17

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>