Не думать, что можно отвлечься от человеческого в себе.

Ми ВКонтактіFacebookTwitterGoogle+

Візит представника Технічного університету Берліну на інженерно-фізичний факультет

28 квітня 2017 року на Інженерно-фізичному факультеті в рамках виконання міжнародного освітнього проекту TEMPUS MMATENG відбудеться візит представника Технічного університету Берліну Єлени Ейнгорн. В рамках візиту 28 квітня о 12-30 в 209 ауд. 9 корпусу буде проведено майстер-клас на тему «Ефективні засоби комунікацій та працевлаштування для інженерів» („Soft Skills for Engineers and Employability”). Запрошуються всі бажаючі.

Організаційно-методичні збори з питань переддипломної практики ОКР бакалавр

Організаційно-методичні збори з питань переддипломної практики ОКР бакалавр студентів ІV курсу гр. ФЛ-31 та ФЛ-32 відбудуться у п'ятницю 14 квітня о 12:20  в  ауд. 226-9

Методичні рекомендації до виконання розділу магістерських дисертацій для студентів інженерних спеціальностей

Шановні студенти-магістри 2017 р. випуску!

Відповідно до структури магістерської дисертації у Вас повинен бути новий розділ "РОЗРОБЛЕННЯ СТАРТАП-ПРОЕКТУ". З методичними рекомендаціями до виконання розділу магістерських дисертацій для студентів інженерних спеціальностей можна ознайомитися за посиланням.

Зустріч із представниками ПТМЗ

Шановні студенти та співробітники!

29 березня 2017 р о 12:30 в ауд 203 9-го корпусу відбудеться зустріч із представника АО «Полтавский турбомеханический завод», Концерн «NICMAS».

В рамках заходу буде оговорено проходження практики студентів із подальшим працелаштуванням на підприємстві.

Запрошуються студенти та співробітники.

Работа в Централизованной службе контроля металлов “Интерэнергосервис”

Для работы в Централизованной службе контроля металлов “Интерэнергосервис” требуется специалист с базовыми знаниями материаловедения. Работа на действующем оборудовании ТЕЦ-5 и ТЕЦ-6, а также в лаборатории.

Работа включает:

- исследование вырезок с труб поверхностей нагрева котлов (испытания на разрыв, сплющивание, измерение твердости, подготовка шлифов);
- исследование на репликах с помощью современного микроскопа;
- измерение твердости с помощью переносного твердомера;
- анализ сертификатов и проведение дополнительных испытаний при входном контроле металлопродукции;
- подготовка отчетов по результатам контроля.

Требования: желание работать и развиваться.

Оклад: 6000 – 6500 грн.

Территориально ЦСКМ находиться на ул. Г. Хоткевича, 20 А (рядом с Дарницкой ТЕЦ) от метро Черниговская или метро Лесная 3-4 остановки.

Контакты: начальник ЦСКМ Замекула Игорь Владиславович 067-683-08-58

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ НТУУ "КПІ", 2010-2016©