Уметь слышать, когда слушаешь.

ІІІ-я Міжнародна науково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2011»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ-й Міжнародній науково-технічної конференції «Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2011», яка   відбудеться  26…27 травня 2011 р.

Конференція присвячена ювілейним датам завідувачів кафедри:

• 110 років від дня народження проф. Ващенка К.І.
  • 80 років від дня народження проф. Дорошенка С.П.
  • 70 років від дня народження проф. Сьомика А.П.

Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

До участі в науково-технічній конференції запрошуються учені і фахівці, напрям діяльності яких пов’язаний з тематикою конференції.

За підсумками конференції буде створений електронний збірник матеріалів, який буде розташований на сайті кафедри: http://foundry.kpi.ua/uk/conferenziy.html

Максимальне число співавторів статті, а також кількість статей, що надається одним автором, не обмежуються.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Нові ливарні технології.
  • Нові матеріали для виготовлення литих деталей.
  • Нові матеріали та технології в різних галузях промисловості.
  • Формувальні та стрижневі матеріали і суміші в  ливарному виробництві.
  • Протипригарні покриття.
  • Застосування зміцнювальних технологій для підвищення довговічності деталей і інструменту.
  • Автоматизація виробничих процесів ливарного виробництва.
  • Менеджмент та економіка в ливарному виробництві.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТУ

1. Обсяг тез - 2 сторінки формату А4, поля по 20 мм з кожного боку, без нумерації. Матеріали необхідно оформити із застосуванням редактора MS Word, шрифт Times New Roman 14, полуторний інтервал, абзацний відступ 1,27 см.

2. Назва повинна бути написана прописними літерами, не відступаючи від верхнього поля, без переносів, вирівнювання по центру. Через 1 рядок, строчними літерами – прізвище і’мя та  по-батькові співавторів, в круглих дужках курсивом – спрощена назва организації, місто (через кому, центрувати).

Через 1 рядок – текст тез (интервал тексту полуторний).

Тези конференції не редагують та не рецензують, відповідальність за інформацію несе автор.

ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ

Голова – Могилатенко В.Г., д.т.н., проф.

Заст. голови:

Верес І.А.

Власюк І.А.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОНТАКТУ

Заявки на участь у конференції і тези прохання направляти до 1 травня 2011 р. за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Також зареєструватися на конференцію можна тут.

При отриманні матеріалів (тези+заявка) авторам протягом тижня буде вислане підтвердження електронною поштою.

Оргкомітет буде вдячний Вам за розповсюдження даної інформації серед колег, зацікавлених взяти участь у роботі конференції.