174. То, что для одного комар, для другого верблюд. (Батлер)

Графік захисту дипломних робіт

З 13.06.2011 по 23.06.2011 на кафедрі ЛВЧКМ буде проводитися захист дипломних проектів і робіт. Графік захисту.

Дипломні роботи та проекти бакалаврів і спеціалістів заочної форми навчання  подають на нормоконнтроль доц. Ямшинському М.М. за         7 днів до захисту. На нормоконтроль подають роботи з підписаними розділами "Охорона праці" ас. Зацарна О.В. та "Економіка" доц. Кривда В.І. (див. графік консультацій) та керівником дипломного проектування. Графік проведення нормоконтролю.