Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

164.Управление представляет собой не что иное, как настраивание других людей на труд.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Програма обміну для студентів ВНЗ країн Євразії та Східної Європи

Програма обміну для студентів ВНЗ країн Євразії та Східної Європи

Управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України листом №7/1-17-1-578 від 06.12.2011 р. повідомило, що з 1 грудня 2011 р. розпочато конкурс на участь у програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів країн Євразії та Східної Європи (Global Ugrad).

Це програма Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, що адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам першого, другого, третього та четвертого курсів України й інших країн навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. Витрати на дорогу та перебування й навчання в США бере на себе американська сторона. Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу.

Детальнішу інформацію щодо програми можна отримати на сайті Ради  міжнародних наукових досліджень та обмінів - http://www.irex.ua

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©