149. Успех способствует тому, кто полностью является самим собой. (Р.Ширм)

Святкові дні

З метою створення сприятливих умов для відпочинку студентів, аспірантів, докторантів, працівників НТУУ „КПІ”, раціонального використання робочого часу, підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, на території НТУУ „КПІ”, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ „КПІ” та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні оголошуються неробочими днями:

- 8, 9 березня 2012 р. для працівників, аспірантів, студентів університету, які працюють за п’ятиденним робочим тижнем.

Робочий день переноситься з п’ятниці 9 березня 2012р. — на суботу 3 березня 2012 р.