Беречь чужое достоинство.

Академічна мобільність за програмою EWENT (East-West European Network on higher Technical education) Erasmus Mundus Action 2 Lot 8

До 15 квітня 2012 року триває термін подачі документів до участі у програмах проекту EWENT (East-West European Network on higher Technical education) в рамках Erasmus Mundus, Action 2 Lot 8.

Програму EWENT спрямовано на вивченні інженерії та технологій. Метою програми є розповсюдження та трансфер обміну людьми, знаннями та навичками на рівні вищої освіти. Ця програма дає можливість студентам, магістрантам, аспірантам, дослідникам, а також викладачам та адміністративним співробітникам пройти навчання або стажування в одному з 7 європейських вузів консорціуму строком від 1 місяця до 36 місяців (в залежності від цільової категорії учасника). Учасники програми отримують стипендію. Розмір стипендії залежить від типу обраної програми та цільової категорії учасника.

В рамках проекту було створено консорціум із 17 університетів-партнерів. Учасники проекту з НТУУ "КПІ" можуть обрати для стажування будь-який з університетів країн ЄС, що входять до консорціуму:

Подробиці та електронна реєстраційна форма на сайті проекту http://ewent.meil.pw.edu.pl/.

Звертаємо Вашу увагу, що інформацію на сайті представлено також російською мовою. Детальна інструкція щодо оформлення заявки знаходиться за посиланням http://ewent.meil.pw.edu.pl/index.php/mobility-guidelines-and-application

Увага! 27 березня о 14:30 в ауд. 102-7 відбудеться семінар для студентів 3-6 курсів, аспірантів, докторантів викладачів по участі в проекті мобільності з університетами Євросоюзу за програмою Erasmus Mundus. Семінар проводить представник координатора проекту - Варшавської політехніки.