Результати першого туру вступних іспитів | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

125. Надо, чтобы все условия, а не управляющие, заставляли людей работать. (Р.Хасимото)

Результати першого туру вступних іспитів

За результатами іспитів для вступу до навчання за освітнім рівнем магістра та спеціаліста оновлено попередній рейтинг баклаврів гр. ФЛ-81 та ФЛ-82. З попереднім рейтингом можна ознайомитися в роділі "Для студентів".

Остаточні рекомендації до зарахування будуть після другого етапу вступних випробовувань.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©