199. За делом-то, пожалуй, и умереть приятнее, чем так сидеть да ожидать смерти. (Гарин-Михайловский)

Науковий семінар

26 червня о 10:00 в ауд. 203-9  відбудеться науковий семінар кафедри Ливарного виробництва чорних і кольорових металів.

Порядок денний:

- доповідь  аспіранта кафедри Яблонського А.А,  за матеріалами дисертаційної роботи на тему "Виготовлення виливків з піноалюмінію шляхом лиття в разові форми";

- доповідь· аспіранта кафедри Берегової О.С.· за матеріалами дисертаційної роботи на тему "Розроблення та оптимізація  модельних сумішей для виготовлення виливків методом лиття, що витоплюють".

Запрошуються аспіранти, викладачі та науковці.