9. Препятствия – это те пугающие вещи, которые Вы видите, когда переводите свой взгляд с цели. (Х. Мор)

Запрошуємо на навчання

Кафедра ливарного виробництва чорних і кольорових металів готує фахiвцiв з розроблення нових матерiалiв, наукоємних технологiй їх одержання i формоутворення, визначення властивостей матерiалiв та оцiнки якостi готової продукцiї, автоматизацiї технологiчних процесiв з використанням сучасних засобiв обчислювальної технiки та iнформацiйних технологiй.

Форма навчання – денна та без відриву від виробництва за кошти державного бюджету України та юридичних і фізичних осіб.

Термiни навчання: бакалавр – 4 роки; магiстр – 2 роки.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціалізаціями:

Наші випускники вже працюють на багатьох підприємствах і в фірмах. Програма навчання за фахом складається з фундаментальної бакалаврської і магістерської підготовки та комплексу цікавих сучасних дисциплін.

Кращі студенти мають можливість завершити навчання в Німеччині і отримати два дипломи про вищу освіту. Навчання на спільному Українсько-німецькому факультеті в Україні 4 роки і 2 роки в Німеччині, Otto-von-Guericke University Magdeburg

Набуті знання та практичні навички дають можливість вам заснувати власну справу.  Випускники кафедри працюють в установах НАН України, галузевих науково-дослiдних закладах, проектно-конструкторських iнститутах, органiзацiях та на пiдприємствах практично всiх галузей промисловостi, які виготовляють деталi для машин i механiзмiв із металiв i сплавiв методами лиття.