Лекційна сесія фахівців Японії і України | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

123. Излишняя горячность портит дело, бедой чревато пламя без предела.

Лекційна сесія фахівців Японії і України

7 вересня 2012 року о 14.15 в залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" з нагоди відкриття "Навчально-наукового центру рентгеноструктурного аналізу НТУУ "КПІ" – РИГАКУ" відбудеться лекційна сесія фахівців Японії і України для викладачів, учених, працівників промисловості, магістрантів та аспірантів, у т.ч. – доповідь віце-президента РИГАКУ п. Хідео Торая, присвячена новітнім розробкам РИГАКУ.

Після лекційної сесії – консультації і спілкування з фахівцями РИГАКУ з питань встановлення ділових контактів. До участі в сесії запрошуються вчені, викладачі, магістранти, аспіранти НТУУ "КПІ".

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©