52. Самые лучшие вожди те, существование которых народ не замечает. (Лао-Цзы)

Лекційна сесія фахівців Японії і України

7 вересня 2012 року о 14.15 в залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" з нагоди відкриття "Навчально-наукового центру рентгеноструктурного аналізу НТУУ "КПІ" – РИГАКУ" відбудеться лекційна сесія фахівців Японії і України для викладачів, учених, працівників промисловості, магістрантів та аспірантів, у т.ч. – доповідь віце-президента РИГАКУ п. Хідео Торая, присвячена новітнім розробкам РИГАКУ.

Після лекційної сесії – консультації і спілкування з фахівцями РИГАКУ з питань встановлення ділових контактів. До участі в сесії запрошуються вчені, викладачі, магістранти, аспіранти НТУУ "КПІ".