Лекція президента Університету м. Кіото, Японія, професора Хіроші Мацумото. | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Позаботиться о том, чтобы не умереть без добрых дел.

Лекція президента Університету м. Кіото, Японія, професора Хіроші Мацумото.

Шановні колеги!

За сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Й.В. пана Тоічі Саката 16 жовтня о 14:30 в залі засідань Вченої ради (корпус № 1) Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" відбудеться лекція президента Університету м. Кіото, Японія, професора Хіроші Мацумото. Присутність молодих учених на лекції є обов'язковою.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©