Ярмарок професій | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

113. Под разногласиями о средствах скрываются разногласия о целях. (Макс Вебер)

Ярмарок професій

Шановні друзі і партнери кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів!

Запрошуємо Вас взяти участь в Ярмарку професій "КПІ запрошує до співпраці" що відбудеться    8 листопада 2012 р. о 10-00 в залі Вченої Ради НТУУ «КПІ»

Головною метою проведення даного заходу є впровадження нових форм співпраці НТУУ "КПІ" з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу за умов інтеграції України до Європейського економічного та освітнього простору.

Задачі проведення заходу:

- налагодження партнерських стосунків між НТУУ "КПІ" та підприємствами і бізнесом на довгострокову перспективу;

- інформування всіх учасників економічного процесу про готовність НТУУ "КПІ" до адаптації навчальних програм своїх факультетів у відповідності до вимог ринку праці;

- забезпечення студентів НТУУ "КПІ" можливістю практичного використання знань й вмінь та набуття практичного досвіду роботи у провідних компаніях України;

- створення НТУУ "КПІ" іміджу навчального закладу, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами;

- залучення студентів-випускників до обговорення проблем працевлаштування;

- обговорення потреб сучасного ринку праці та вимог роботодавців до випускників НТУУ «КПІ».

Початок реєстрації о 9-30 в Залі Вченої Ради за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 1, НТУУ "КПІ".

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©