12. Примите то, что Вы полностью, на все 100%, ответственны за то, где Вы были, где Вы находитесь сейчас и куда Вы держите путь. (Р. Доусон)

Семінар «Можливості для наукових досліджень в Німеччині»

19 вересня 2013 року о 15:30 в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ауд. 329) за підтримки Фонду імені Александера фон Гумбольдта, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Гумбольдт Клубу України відбудеться лекція пана проф. Вальтера Кошмаля (Університет м. Регенсбург), який входить до складу комісії по відбору стипендіатів Фонду ім. Александера фон Гумбольдта.
В своїй доповіді проф. Кошмаль розповість російською мовою про умови та перспективи, які мають молоді та досвідчені вчені України для проведення своїх досліджень у Німеччині в рамках програм Фонду ім. Александера фон Гумбольдта.

Детальна інформація