139. Бранить умного вправе лишь тот, кто умнее его.

Fulbright Graduate Student Program

Шановні колеги,

До 16 ТРАВНЯ 2014 РОКУ триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.
Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

УМОВИ ГРАНТУ:
* оплата навчання в університеті;
* щомісячна стипендія;
* медичне страхування;
* квиток в обидва боки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ТА ВИМОГИ ДО ЇХ ОФОРМЛЕННЯ розміщено на сторінці www.fulbright.org.ua