2. Все мы мечтаем о каком-то волшебном саде роз, который находится за горизонтом, вместо того, чтобы наслаждаться розами, что цветут прямо под нашим окном. (Д. Карнеги)

Світові бази даних наукової інформації

Шановні  колеги!

Інформуємо Вас про можливість доступу до світових баз даних наукової інформації.
Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів Ваших підрозділів використати надану тимчасову можливість.
Доступ до вказаних баз даних та консультації фахівців можна отримати в Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» (читальний зал № 9, 4-й поверх).

Повний текст

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©