13. За всякое порученное дело должен отвечать один человек. (Бисмарк)

Семінар для науковців НТУУ «КПІ» «Використання наукометричної інформації для створення і оприлюднення наукових публікацій».

15 квітня 2014 р. о 14:30 відбудеться семінар «Використання наукометричної інформації для створення і оприлюднення наукових публікацій».

Місце проведення: Науково-технічна бібліотека НТУУ "КПІ", ч/з №14 (6-й поверх).
Запрошуються викладачі, аспіранти, студенти і всі бажаючі, кого цікавлять питання публікацій у рейтингових журналах. Більше інформації тут...