Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Не предаваться пустым мечтаниям.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Літня школа "AACIMP-2014"

Дев’ята Літня Школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP) - це щорічний науково-освітній проект Наукового товариства студентів та аспірантів та Національного технічного університету України “КПІ”. Літня школа AACIMP-2014 проходитиме з 3 по 16 серпня 2014 року.

  • Ранній строк реєстрації ― до 1 травня.
  • Пізній строк реєстрації ― до 1 червня.

Офіційний сайт: http://summerschool.ssa.org.ua/. Навчальна програма школи охоплює чотири наукові напрямки (стріми): “Дослідження операцій”, “Прикладні комп’ютерні науки”, “Нейронауки” та "Енергетика".

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму (http://summerschool.ssa.org.ua/apply) на сайті AACIMP-2014. Рішення про можливість Вашої участі в Літній школі приймає Програмний комітет протягом місяця з дня реєстрації.

З питаннями та пропозиціями пишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Сторінка школи на Facebook: http://www.facebook.com/aacimp та ВКонтакті: http://vk.com/aacimp

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©