111. Чти тех, кто пытается совершить великое, даже если им это и не удалось. (Сенека)

Семінар молодих науковців, аспірантів та студентів

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі семінару молодих науковців, аспірантів та студентів "СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕТАЛУРГІЇ ЧОРНИХ І КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ СПЛАВІВ. МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО" , який проводиться за ініціативою Ради наукової молоді та за підтримки дирекції І нституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України в рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки 14-16 травня 2014 року та присвячений 80 - річчю ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України.
Інформаційний лист.