Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Не парить в иллюзиях.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Конкурс бізнес ідей "Віртуальна автострада"

Шановні колеги!

1 червня 2014 року завершується прийом заявок до участі у навчальних тренінгах, мета яких допомогти молоді розвинути БІЗНЕС-ІДЕЮ до рівня реального бізнес плану та отримати фінансову підтримку для започаткування бізнесу.

Участь в тренінгах для студентів українських ВНЗ є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Сайт проекту: http://virtualhighwayua.strikingly.com
Детальний опис українською мовою: http://cstei.lviv.ua/ua/item/935

Для реєстрації в тренінгах необхідно заповнити аплікаційну форму, яку можна завантажити на сайті проекту або з тут.

БІЗНЕС ІДЕЯ повинна бути в галузі цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу, електронної комерції, електронних послуг. Зверніть увагу, що для участі у заходах проекту допускається частковий опис бізнес-ідеї, тобто не обов'язково заповнювати всі 10 пунктів опису. Рівень володіння англійською мовою повинен бути достатнім для спілкування з тренерами.

Заповнену форму та копію студентського квитка або заліковки необхідно надіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 1 ЧЕРВНЯ в копію поставте адресу регіонального координатора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Під час тренінгів учасники отримають знання та навички з нових технологій в сфері ІКТ, електронного бізнесу та інновацій в сфері цифрової економіки. Заняття будуть проводити провідні польські та українські експерти. Після цього буде проводитись конкурс на кращу бізнес ідею. Учасники конкурсу також візьмуть участь у відеоконференціях з польськими експертами для обговореннястворення та удосконалення свого бізнес плану. Вісім найкращих учасників представлять свої бізнес-плани на заключній конференції в Києві і матимуть можливість поділитися своїми бізнес-ідеями з потенційними інвесторами.

Організатори нададуть фінансові нагороди 3 переможцям конкурсу в еквіваленті 1000 доларів з врахуванням податків. Всі учасники конкурсу отримають сертифікати участі у проекті та у конкурсі.

регіональний координатор конкурсу у м. Києві Юлія Лашина
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
моб.: 068 118 47 49
тел./факс: (044) 406 80 19

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©