Новини ливарного виробництва та металургії (надійшли підписані журнали) | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Принимать вещи такими, какие они есть.

Новини ливарного виробництва та металургії (надійшли підписані журнали)

Кафедра Ливарного виробництва здійснила підписку на 2014 р. – електронні видання журналів: «Литейное производство», «Библиотечка литейщика», «Металлургия и машиностроение» (Россия).

Ознайомитись з підпискою можна в кім. 410-9 на комп’ютері· (foundry-04, робочий стіл).

Інші варіанти розповсюдження не можливі з-за дотримання авторського права видавництва.

Вже надійшли журнали №№ 01-06

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©