144. Тот, кто хочет, делает больше, чем тот, кто может. (Г.Мурей)

Запрошуємо на навчання

Кафедра ливарного виробництва чорних і кольорових металів НТУУ “КПІ”  оголошує прийом документів для вступу на 1 курс.

Кафедра «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів» (ЛВЧКМ) Національного технічного університету України «КПІ» є провідною протягом 90 років серед навчальних закладів України та СНД з підготовки висококваліфікованих фахівців ливарного виробництва.

В даний час кафедра ЛВЧКМ здійснює підготовку за денною та заочною формами навчання бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» за кошти державного бюджету України.

В рамках вказаної спеціальності студенти кафедри отримують знання за спеціалізаціями (з видачею відповідних сертифікатів):

Технології художнього та ювелірного литва;
    Комп’ютеризація технологічних процесів;
    Виготовлення литих стоматологічних та ортопедичних протезів.

Кращим студентам мають можливість завершити навчання в Німеччині і захистити два диплома про вищу освіту. Це значно підвищує привабливість молодого фахівця на ринку праці.

Всі іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитках. У всіх гуртожитках проведена мережа Інтернет.

Запрошуємо випускників Вашого навчального закладу для навчання у КПІ на нашій кафедрі!

Наша адреса: 03056, м. Київ-56, вул. Політехнічна 35,корпус 9, поверх 4.

Детальну інформацію про умови прийому можна отримати на сайті кафедри  http://foundry.kpi.ua та за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або зателефонувати завідувачу кафедрою ЛВЧКМ Кочешкову Анатолію Сергійовичу тел. (044)406-82-19, (044)454-97-72.