114. Кстати промолчать – это большое слово сказать.

Лекція професора Університету Люксембург (Королівство Люксембург), проф. Франка Лепревоста

Шановні колеги,

Доводимо до Вашого відома інформацію стосовно проведення в НТУУ "КПІ" лекції професора Університету Люксембург (Королівство Люксембург), проф. Франка Лепревоста на тему: «James Bond's most secret weapon».
Захід відбудеться 4 вересня (четвер) 0 14:15, в Залі засідань Вченої Ради НТУУ «КПІ» (1 корпус). Запрошуємо Вас та Ваших студентів відвідати даний захід. Також будемо вдячні за розповсюдження інформації серед Ваших студентів та аспірантів.
Посилання на реєстрацію https://docs.google.com/forms/d/1T-qGkjVV6tj283RvefzcMD8G2rHXTPtBjw3NH4DkwNY/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link або за телефоном: 454-99-55