Не судить, а пробовать рассудить.

Конкурс на здобуття премій НТУУ “КПІ” за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2015 році.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ “КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС

Термін подання документів -  до 31 грудня 2014 р.

З переліком документів, що подаються на конкурс, та з умовами розгляду можна ознайомитися в організаційно-аналітичному відділі НДЧ (корп.1, к.138 ), на сайті Департаменту науки та інноватики НТУУ "КПІ"  http://science.kpi.ua/ ,  або на сайті університету www.kpi.ua  в розділі “Науково-інноваційна робота” – Конкурси НДЧ - Положення про премії НТУУ “КПІ”.

Секретар конкурсної комісії Савич Олена Володимирівна