98. Юпитер, ты сердишься – значит, ты не прав.

Графік складання заліків студентами VI курсу з переддипломної практики
Склад комісії Дата, час та місце заліку

28.10 вівторок

Мельниченко Д.С.,

Тулуп В.Ю.,

Черняк П.Б.

Залік приймається за наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Додатків до звіту у вигляді заповненого щоденника практики, виробничої програми цеху, технологічних інструкцій, креслень плану цеха та його ділянок, окремих одиниць технологічного устаткування, креслення виливка з елементами ливарної технології, монтажу модельних плит та стрижневих ящиків і т. інше.

3. Підпису доц. Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису доц. Чайковського О.А. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи) для видання наказу по університету.

5. Відомість з заліку здається до деканату у п’ятницю 31.10.2014 р.