191. Женщины способны на всё, мужчины – на всё остальное. (Ренье)

Створення і використання web-ресурсів
Навчально-методичний комплекс "Інститут післядипломної освіти" НТУУ "КПІ", у зв’язку зі змінами в організації навчального процесу у 2014-2015 н.р. та необхідністю впровадження дистанційних засобів навчання, проводить додатковий набір на навчання за такими програмами:
1. Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle
2. Створення і використання web-ресурсів навчальної дисципліни
Нагадуємо, що за курсом «Створення і використання web-ресурсів навчальної дисципліни» науково-педагогічні працівники можуть навчатися незалежно від того, коли вони проходили навчання з підвищення кваліфікації в НМК «ІПО» востаннє.
Пропозиція про додатковий набір дійсна для науково-педагогічних працівників, які у 2014-2015 н.р. не зараховані на навчання в НМК «ІПО» згідно поданих заявок.
Бажаючим навчатися за іншими програмами звертатися у відділ підвищення кваліфікації. З програмами можна ознайомитись на сайті http://ipo.kpi.ua
Для зарахування на навчання викладачам необхідно: заповнити і підписати заявку за формою 2014-2015 н.р. (ЗАЯВА)
тел. (044) 454 99 63