162. Не мешайте противнику выигрывать, лучше помогайте проиграть.

Стартап Школа «Sikorsky Challenge»

Перші кроки на шляху до успіху в інтелектуальній підприємницькій діяльності студенти із хорошою базовою та інженерною підготовкою можуть зробити у Стартап Школі «Sikorsky Challenge» (На базі Інституту післядипломної освіти).
   Стартап Школа має успішний досвід, коли студенти-учасники програми на її початку не мали технологічної ідеї, але завдяки унікальній методиці і креативним досвідченим тренерам змогли у процесі навчання сформувати таку ідею, розробити бізнес-модель та отримати інвестиції для відкриття стартап-компанії у бізнес-інкубаторі «Sikorsky Challenge».
   Зараз Стартап Школа проводить набір наступної групи студентів на навчання за програмою І-го ступеню «Вступ до інноваційного підприємництва». Початок навчання – 4 лютого 2015 року.
Випускники програми отримають міжнародний сертифікат і запис у додатку до диплому – «Інноваційне підприємництво» (1 кредит).

Безкоштовно для магістрів та спеціалістів!!!

Кожен студент повинен зареєструватись на сайті: SikorskyChallenge до 22.12.14 і подати заявку (зразок) на участь  до деканату факультету (кім. 213).

Умови навчання на 1-му ступені Стартап Школа «Sikorsky Challenge»

Строки: 4.02.15 – 13.03.15
Час занять: 16:00 – 19:00 (2 рази на тиждень)
Місце: 1-й корпус НТУУ «КПІ», енергокрило, офіс 40, ауд.4
Вартість: Безкоштовнодля Магістрів та спеціалістів технічних спеціальностей НТУУ «КПІ». 600грн – для інших студентів та аспірантів.
Координатор навчання:
Тетяна Кресан Корпус 1, кім. 258.3 тел. (044) 406-81-07, (050) 0399238,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду