Cтудентам групи ФЛ-32с | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

41. Когда много рулевых – быть кораблю на рифах.

Cтудентам групи ФЛ-32с

До 02.02.2015 надайте, будь-ласка, інформацію щодо транслітерації імен та прізвищ англійською мовою студентів академічної групи ФЛ-32с у вигляді заяв. За відсутності такий заяв транслітерація імен та прізвищ для дипломів буде виконана відповідно до постанови КМУ №55 від 27.01.2010 р.

До 02.02.2015 надайте, будь-ласка, заяви на отримання додатку до диплому європейського зразка для бажаючих студентів академічної групи ФЛ-32с. За відсутності заяв та відповідного пакету документів (у заяві вказано яких саме) додаток до диплому європейського зразка виданий не буде.

З повагою, відповідальний за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненко І.В."

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©