29. Выходов нет, есть только переходы. (А. Ландау)

Залік з науково-дослідної практики студентів VI курсу гр. ФЛ-31м

Складання заліку з науково-дослідної практики студентами VI курсу гр. ФЛ-31м відбудеться на науковому семінарі кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів 04 березня 2015 року (середа) о 16:00 в аудиторії 411-9.

Магістри повинні при собі мати:

1. Звіт з науково-дослідної практики, перевірений та підписаний науковим керівником.
2. Заяву на ім'я декана ІФФ про призначення теми магістерської дисертації з підписами магістра та наукового керівника.
3. Заповнений щоденник з науково-дослідної практики з необхідними підписами та печатками.