Всегда идти и никогда не влачиться.

Оплата додатків до диплому європейського зразка

Квитанції на оплату додатків до диплому європейського зразка  можна отримати в бухгалтерії інженерно-фізичного факультету (к. 133, приймальні години: щоденно 9:00 - 10:00, 14:00 - 18:00).

Квитанцію на оплату бухгалтерія видає за наявності заяви на замовлення додатку до диплому європейського зразка (заяву необхідно взяти у відповідального за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненка І.В.

Копії оплачених квитанцій та копії заяв необхідно передати відповідальному за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненку І.В. до 06.03.2015 р.

Замовлення та виготовлення додатків розпочнеться після отримання копій оплачених квитанцій.

Вартість додатка не змінилась - 67,92 грн.

Станом на 26.02.2015 р. необхідно отримати, оплатити та повернути копії квитанцій наступним студентам групи ФЛ-32c:
Вердиш Костянтин Геннадійович
Коновченко Ігор Олегович
Ткачук Ірина Сергіївна
Черняк Павло Борисович

З повагою, відповідальний за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненко І.В.