Увага для випускників | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

13. За всякое порученное дело должен отвечать один человек. (Бисмарк)

Увага для випускників

Для отримання підпису доц. Ямшинського на обхідному листі, Вам необхідно надати 4 документа (анотації дипломних проектів (робіт) трьома мовами із зазначенням прізвища (belashko_ru, belashko_ua, belashko_ang) і файл з темою трьома мовами (belashko_tema). Документи можна надати на поштову скриньку кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на будь-якому носію.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©