89. Хорошему, в сущности, равен плохой. Таится зловредность в натуре любой. (А.Ш.Бахни)

Розвиток науки в НТУУ "КПІ"

Шановні колеги!

НТУУ "КПІ" та Науковий парк "Київська політехніка" працюють над створенням інноваційної інфраструктури, яка буде складатися з низки лабораторій прототипування та інноваційної майстерні. В результаті чого вчені, аспіранти та студенти КПІ зможуть проводити необхідні експерименти, спрямовані на доведення проекту до передкомерціалізаційної стадії і в лічені дні створювати прототипи своїх інноваційних продуктів, розвитком яких займеться Науковий парк, бізнес-інкубатор, низка венчурних та інвестиційних фондів, інші елементи інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge. Всі елементи вищеописаної інфраструктури будуть розміщені в 6-му корпусі.
Для того, щоб вищеописана інфраструктура максимально відповідала Вашим потребам, просимо Вас заповнити опитувальну анкету: розкажіть, чим займається ваша кафедра / команда останнім часом (рік-два), в яких областях є найбільший потенціал для створення інноваційного продукту (який залучить інвестиції), яке обладнання Вам необхідно, тощо.

Для вчених, аспірантів і студентів опитувальна форма щодо формування інноваційної інфраструктури (лабораторії прототипирования, інноваційна майстерня), заповнити її та надіслати за вказаної адресою: