100. Секрет гения – это работа, настойчивость и здравый смысл. (Т.Эдисон)

Cемінар: "Інноваційна інфраструктура КПІ "Polyteco Science City"

Шановні колеги!
Всіх бажаючих в майбутньому проводити необхідні експерименти і в лічені дні створювати прототипи своїх інноваційних продуктів, запрошуємо на семінар: "Інноваційна інфраструктура КПІ "Polyteco Science City"

Дата: 18 березня 2015 року, час: 16:10.
Місце: Зала Адміністративної Ради КПІ, 6 корпус

На семінарі Ви дізнаєтесь про шляхи розвитку Ваших ідей, якими буде займатися Науковий парк, бізнес-інкубатор, низка венчурних та інвестиційних фондів.

Організатори заходу: Науковий парк «Київська політехніка» і Рада молодих вчених НТУУ "КПІ"

КПІ та Науковий парк працюють над створенням інноваційної інфраструктури, яка буде складатися з низки лабораторій прототипування та інноваційної майстерні. Всі елементи будуть розміщені в 6-му корпусі.

Для того, щоб вищеописана інфраструктура максимально відповідала Вашим потребам, просимо Вас заповнити опитувальну анкету: розкажіть, чим займається ваша кафедра / команда останнім часом (рік-два), в яких областях є найбільший потенціал для створення інноваційного продукту (який залучить інвестиції), яке обладнання Вам необхідно і т.п.

Натисніть, щоб заповнити форму: http://vk.cc/3xhlaj