118. Даже в пылу спора надо думать о примирении.

Сертифікат міжнародного зразка рівня В2 з іноземної мови для науковців

Кожен, хто претендує на звання доцента чи професора, повинен показати сертифікат міжнародного зразка рівня В2 з іноземної мови. Така ідея міститься в новому переліку вимог до присвоєння вчених звань, запропонованому Міністерством освіти і науки для громадського обговорення.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, інтернаціоналізація освіти і науки ─ не якась забаганка міністерства, а обов'язкова умова підвищення якості наукових досліджень.

"Отримання вчених звань веде за собою надбавку до зарплати. Позиція міністерства полягає в тому, що державні кошти у вигляді надбавок мають призначатися для людей, котрі довели високу якість своєї роботи. Безперечно, знання іноземної мови саме по собі не є достатнім показником якості, але навіть критики позиції міністерства у чесній дискусії визнають, що вони не знають жодного хорошого науковця, котрий би не володів іноземною мовою", - сказала Совсун в інтерв'ю DT.UA.

Детальніше читайте в інтерв'ю Оксани Онищенко з Інною Совсун Щеплення від аутизму у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна