167. Жизнь – гора: поднимаешься медленно, спускаешься быстро. (Мопассан)

Волонтери КПІ на зустрічі з учнями шкіл

12 березня 2015 року в будинку дитячої творчості Шевченківського району в місті Києві проходила зустріч бійців антитерористичної операції (АТО) та волонтерів НТУУ «КПІ» з учнями шкіл.
В цій зустрічі приймали участь і співробітники кафедри ливарного виробництва Національного технічного університету України «КПІ» доцент Самарай Валерій Петрович та доцент Фесенко Максим Анатолійович, яких запросили розповісти про волонтерську допомогу бійцям АТО, збройним силам України та декілька технічних проектів, які здійснюється співробітниками, аспірантами та студентами кафедри в рамках цієї допомоги.
Повний текст зустрічі…