До уваги студентів груп ФЛ-11, ФЛ-12 та ФЛ-31м. | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

113. Под разногласиями о средствах скрываются разногласия о целях. (Макс Вебер)

До уваги студентів груп ФЛ-11, ФЛ-12 та ФЛ-31м.

Відповідно до наказу № 1-2 від 19.01.2015 р. "Про удосконалення організації роботи з видачі додатків до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)", у зв’язку з прийняттям закону України «Про вищу освіту», з метою своєчасного забезпечення видачі додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) встановлено термін для подання заяви щодо отримання додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка: для студентів за ОКР бакалавр та магістр – не пізніше 2 місяців до закінчення навчання.
Заяви необхідно подати відповідальному за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненку І.В. (410-9). Заяви, подані після закінчення відповідного терміну (після 30.04.2015 р.), прийняті не будуть.

З повагою, відповідальний за виготовлення та замовлення додатків до дипломів європейського зразка кафедри ЛВЧКМ Лук'яненко І.В.

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©