192. Самому умному философу трудно отвечать на глупые вопросы. (Хилон)

Екскурсія студентів на ПАО "Червона зірка"

Майбутні ливарники відвідали з екскурсією в тому числі новий ливарний завод «Металіт», офіційний пуск якого запланований на кінець квітня. Для професіонала така можливість унікальна, сучасне датське обладнання, здатне забезпечити повний цикл виробництва високоточної чавунного лиття в обсягах до 8000 тонн, не має аналогів в Україні. Новий же ливарний цех (поки не зданий в експлуатацію) вражав своєю громіздкістю та майбутніми перспективами. Під враженнями від підприємств натхненні вступним словом декана студенти кинулися з десятком питань. Після ми вирушили до столиці з масою вражень і перспектив, а головне з упевненим поглядом на світле майбутнє ливарного виробництва.